Сьогодні, 22 червня, Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя виніс рішення про визнання протиправним та скасування рішення про звільнення Володимира Шинкаренка з посади керівника КНП «Запорізька обласна інфекційна лікарня». За рішенням суду Шинкаренка мають поновити на посаді та виплатити компенсацію за час вимушеного прогулу.
Про це стало відомо 061 з відповідного рішення суду.
Колишній головний лікар Володимир Шинкаренко подав позов до Запорізької обласної ради, де зазначав про своє незаконне звільнення в кінці липня 2021 року за результатами перевірки та просив поновити його на посаді з виплатою заробітку за час вимушеного прогулу.
Розглянувши всі матеріали справи, суд дійшов до висновку, що позовні вимоги Шинкаренко підлягають задоволенню.
Так, за рішенням суду його мають поновити на посаді зі сплатою 267 тисяч гривень за час вимушеного прогулу . Крім того, ще 10 тисяч гривень обласна рада має сплатити за правничу допомогу для Шинкаренко.
Рішення суду набере законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. В обласної ради ще є можливість оскаржити це рішення в апеляції протягом 30 днів.
Нагадаємо, що в липні 2021 року депутати Запорізької обласної ради підтримали проект рішення про звільнення Володимира Шинкаренка з посади головного лікаря КНП «Запорізька обласна інфекційна лікарня». "За" це рішення проголосували 46 обранців. Приводом для розірвання договору достроково та звільнення Шинкаренка стали не результати службового розслідування, яке ще не завершено, а виявлені порушення під час перевірки лікарні на підставі розпорядження голови Запорізької обласної ради.
Тоді адвокат головного лікаря Станіслав Гришин заявив, що на даному етапі підстав для звільнення немає, службове розслідування не закінчено, а самого Шинкаренка нібито ніхто не повідомляв про проект рішення та не відбирали пояснень.
Відсторонений керівник кілька разів звертався до депутатського корпусу з проханням надати йому слово і дати можливість порозумітися за трибуною, однак такої можливості йому не дали.
Частина колективу лікарні тоді звинуватила керівника в нібито отриманні високої заробітної платини на тлі того, що частина медиків у 2020 році не отримувала ковідних доплат, а також у тому, що в лікарні не було дотримано технічних вимог поводження з киснем. Саме це і призвело до смерті під час пожежі чотирьох осіб (у тому числі лікарки-анестезіолога Ольги Гліви)
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.