Попри закриття повітряного простору України через повномасштабне вторгнення, керівники цивільних аеропортів продовжують отримувати зарплату. Навіть частково зруйновані аеропорти залишаються у підпорядкуванні своїх директорів. Так, керівник КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» потрапив в топ керівників аеропортів з найвищими зарплатами.
Про це повідомляється в рейтингу, складеним виданням «Слово і діло», передає 061.
На першому місці в рейтингу найбагатших опинився Олександр Дубревський, директор аеропорту «Бориспіль», який задекларував понад 4 млн грн у 2022 році та майже 3,8 млн грн у 2023 році. Він пояснив, що аеропорт продовжує забезпечувати технічну готовність, підтримувати інфраструктуру та кваліфікацію персоналу. До 2021 року Дубревський працював на аналогічній посаді у Запоріжжі.
Виконувач обов’язків директора запорізького аеропорту, який зазнав руйнувань внаслідок ракетних ударів, Олександр Коняхін у 2022 році отримав 1 млн 64,2 тис. грн, а у 2023 році – 1 млн 73,4 тис. грн зарплати. Коняхін займає посаду в.о керівника КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» з липня 2021 року.До цього він працював юристом в аеропорту та в минулому був начальником юридичного відділу логістичної компанії "Ін Тайм". В е-декларації Коняхін зазначив, що разом з засновником «Ін-Тайму» він також є бенефіціарним власником атлетичного клубу «Адреналін».
В топ три також потрапила директорка аеропорту у Львові Тетяна Романовська, яка заробила у 2022 та 2023 роках 906 тисяч та 872,8 тисячі гривень відповідно.