Українська компанія Київстар є найбільшим телекомунікаційним оператором, послугами якого користуються більше 25 мільйонів українців. За 25 років роботи компанія побудувала найбільшу інфраструктуру по всій країні, що дозволяє користуватися мобільним зв’язком і високошвидкісним інтернетом в найбільш віддалених куточках України. У 2022 році налічується близько 48 тисяч базових станцій, загальна протяжність оптоволоконної мережі складає 44 тисячі кілометрів з пропускною здатністю більше 2400 Гбіт/с.

Роумінг Київстар для бізнесу

Ведення сучасного бізнесу неможливе без постійних комунікацій з партнерами і клієнтами. Київстар роумінг дає змогу постійно залишатися на зв’язку, надсилати текстові повідомлення і користуватися інтернетом за вигідними тарифними планами, навіть якщо абонент знаходиться за межами покриття оператора. Детальні умови тарифів та як підключити роумінг Київстар для бізнесу можна дізнатися на офіційному веб-сайті компанії, перейшовши за посиланням вище.

 

Скориставшись вигідними пакетами послуги в Німеччині, Іспанії, Чехії, Франції, Польщі, Італії та інших країнах світу можна суттєво заощаджувати на вартості мобільного зв’язку та доступі в Інтернет під час поїздок за кордон.

Як працює роумінг

Смартфони підключаються до сотових мереж автоматично. Якщо абонент знаходиться поза зоною досяжності домашньої мережі, мобільний пристрій намагається встановити зв’язок з іншими доступними мережами на конкретній території. За вдалого підключення пристрій надсилає в гостьову мережу закодовані дані, в яких зашифрована інформація про країну і оператора. 

Якщо між вашим оператором зв’язку і мережею, з якою вдалося з’єднатися, складено договір про роумінг, послуга буде автоматично підключена. Вартість дзвінків і доступу в Інтернет буде залежати від вибраного тарифного плану.  

Технічна організація роумінгу — непросте завдання. Для безперервного якісного зв’язку необхідно забезпечити сумісність мережевих технологій і пристроїв. Наприклад, мережі 2G і 3G в різних країнах побудовані на використанні різних технологій, в тому числі GSM і CDMA. Сучасні мережі четвертого і п’ятого поколінь максимально уніфіковані, що дозволяє спростити їхнє сумісне використання. Але через високий рівень конкуренції в галузі технології впроваджуються з різною швидкістю, що також може стати проблемою для якісного зв’язку в роумінгу.

Для успішного впровадження роумінгу необхідно враховувати і технічні особливості мобільних пристроїв. Вони повинні підтримувати використання технологій і частот, які надає гостьова мережа. Більшість сучасних смартфонів підтримують роботу з декількома частотними діапазонами.

Як вибрати оператора роумінгу

Під час вибору телекомунікаційного постачальника роумінгу необхідно звертати увагу на можливість використання мобільного зв’язку в потрібній країні. Якщо така можливість є, наступним кроком буде аналіз тарифних планів, які пропонують різні оператори. Ідеальний роумінг від Київстар — це можливість спілкуватися у 30 країнах світу і замовляти найбільш зручні тарифні пакети.