У боротьбі за право закріпитися в вищому дивізіоні у вчорашніх клубів Першої ліги різні шанси.
Сезон-2023/24 серед провідних клубів України наполегливо стукає в двері. От-от боротьбу за найвищі позиції в таблиці розпочнуть 16 найкращих команд країни. А це — привід порушити не одну тему. Цього разу в фокусі нашої уваги колективи, які поповнили склад учасників УПЛ.
А поки футбольні матчі знову виходять на перший план нашого буття, варто знати правильні джерела інвестицій. Платформа vibet не дозволить нудьгувати і найбільш вибагливим шанувальникам гри мільйонів.
Не столичний розмах Оболоні: «пивовари» сподіваються на зіграність та ігрову дисципліну
Чи не найбільш «сімейний» клуб вищого дивізіону в міжсезонні зробив ставку на збереження кістяка. Звісно, домашні матчі клубу, який як ніхто роками працював на асоціювання з одним районом адміністративного центру країни, можна дивитися з балконів та дахів численних квартирних будинків, які оточують стадіон Оболоні. Але ж навіть за найпалкішу підтримку вболівальників в УПЛ очки не нараховують.
За підбором виконавців, ігровими можливостями, складом тренерського штабу, не кажучи вже про такі «дрібниці», як глибина лави запасних, «пивовари» відверто не вражають. То ж наразі саме кияни виглядають реальним, якщо не головним, претендентом на пониження у класі й повернення до Першої ліги.
Досвід і честолюбність — головні союзники ЛНЗ
Черкаський ЛНЗ — абсолютний дебютант ліги найкращих клубів країни. Команду очолює молодий тренер Олександр Ковпак, який не так давно ще забивав, очолюючи вістря атаки багатьох український колективів. І недостатній багаж знань та умінь свого наставника черкащани прагнуть компенсувати залученням наддосвідчених виконавців.
В ЛНЗ — «найстаріший» склад в УПЛ (середній показник у 27,6 років). Такі футболісти, як Олександр Насонов, Сергій Рибалка, Євген Банада, Геннадій Пасіч, Денис Олійник та Максим Прядун продовжити «життя» клубу в еліті дійсно здатні. Однак без вагомих труднощів, спадів і багатьох розчарувань точно не обійдеться.
Наполеонівські плани Полісся підкріплені істотними кроками
На відміну від колишніх колег по Першій лізі, Полісся має всі шанси стати клубом-відкриттям сезону, що стартує. Житомирським клубом володіє Геннадій Буткевич — бізнесмен, який міцно стоїть на ногах, а головне в нашому випадку — любить футбол. Полісся очолює Юрій Калитвинцев — тренер, який якихось кілька років тому входив у когорту найбільш перспективних наставників України. Окрім президента, який звик витрачатися з розумом, та коуча, який прагне довести, що зовсім не сказав свого останнього слова на лавці, в Полісся є пристойний склад. Наявність у складі таких футболістів, як Дениса Бойка, Сергія Чоботенка, Артема Шабанова, Микиту Кравченка, В’ячеслава Танковського чи Пилипа Будківського, говорить сама за себе.
Звісно, сплав порозуміння тренера й керівництва клубу вкупі з пристойним підбором виконавців в умовах сьогоднішньої УПЛ обов'язкового й неодмінного успіху не обіцяє. Однак на фоні не тільки колег-новачків ліги, а й більшості клубів вищого дивізіону Полісся виділяється солідним підходом. То ж якщо за підсумками сезону житомирський клуб опиниться на несподіваній особисто для вас позиції, краще замислитися у правильний бік аналізу вже зараз. «Полісся у єврокубках» — перспектива такої дійсності ближча, ніж здається.