Троянди дуже красиві квіти, які здатні прикрасити будь-який сад. Звісно, про такі квіти доведеться дбати, бо вони досить вимогливі. Садівник, досвідчений чи новачок бажає бачити сад квітучим й здоровим. Варто зазначити, що результат старань залежить не тільки від сорту трояндових кущів, термінів, коли посадка, але і від вчасного та правильного внесення добрив. Не останнє значення в даному плані мають мінеральні добрива, які для троянд приносять багато користі, якщо використовувати їх правильно.

Добрива бувають різні, в залежності від того, як збираєтеся підживлювати рослини. Це можуть бути фосфорно-калійні добрива, підживлення азотом та інше.

Що може статися, якщо добрив недостатньо?

Якщо троянди не отримують мінеральні добрива у достатній кількості, тоді можна спостерігати наступні зміни:

  • Коли не вистачає азоту, тоді рослина стає блідою, паростки слабкі, листя дрібне;
  • При нестачі фосфору, листя також стають дрібними, але мають темно-зелений колір. Листя опадають раніше призначеного терміну, особливо листя, які знаходяться внизу;
  • Нестача калію помітно через зморшкуватість листу. Плоди при тому стають некрасивими та дрібними;
  • Коли не вистачає міді, тоді відмирають верхні частини кущів. При нестачі магнію, листа стає жовтим, як восени. Але жилки листу залишаються зеленого кольору;
  • Нестача марганцу характеризується блідим листям, що мають також яскраві прожилки.

Збираючись купити якісні мінеральні добрива, варто перейти до онлайн-магазину, скориставшись посиланням https://harvest-center.com.ua/kompleksni-mineralni-dobriva/, де можна вибрати те, до потрібно.

Головні помилки під час використання добрив

Перед тим, як почати приносити користь трояндам завдяки мінеральним добривам, важливо притримуватися термінів, дозування, правильно розподіляти підживлення. Бо інакше, трояндам це принесе більше шкоди, ніж користі.

Будь-яке підживлення потрібно робити з грамотністю, особливо це стосується коріння. Зробивши хоча б один невірний крок, тоді можна залишитися без бажаного результату. Не дотримуючись дозування, термінів, рівномірності добрив, зруйнують навіть сильні та здорові рослини.

Тому якщо бажаєте, щоб добрива принесли якомога більше користі, варто притримуватися наступних рекомендацій:

  • Вносячи добрива, необхідно виконувати правила інструкції;
  • Обов’язково виконувати техніку безпеки. Не користуватися посудом для їжі, вдягати окуляри, рукавички;
  • Притримуватися норми по внесенню добрив.

Всі ці правила досить прості, але їх потрібно чітко притримуватися. Тільки так можна сподіватися на те, що отримаєте саме такий результат, на який розраховуєте. Придбати добрива можна у спеціалізованому магазині.