Перед кожним сучасним бізнесом стоїть безліч викликів. Витримати конкуренцію та завоювати довіру клієнтів, побудувати роботу команди, оптимізувати витрати. Добре, що існують рішення, які допомагають у вирішенні цих та інших завдань. Одним з таких інструментів є віртуальна атс, завдяки якій підприємства отримують надійний зв’язок, можуть побудувати досконалий клієнтський сервіс та автоматизувати чимало процесів.
Віртуальна телефонія: визначення та основні функції
Віртуальна телефонія – це технологія, завдяки якій можна дзвонити та приймати телефонні дзвінки за допомогою Інтернету.
Віртуальна телефонія працює на будь-якому пристрої, підключеному до мережі. Можна використовувати для комунікації звичайні комп’ютери, а також навушники та мікрофон. Номери та програмне забезпечення для дзвінків надає постачальник сервісу.
Налаштування телефонії також займає не більше робочого дня ― з допомогою техпідтримки. Тож без зайвих витрат і клопотів компанія отримує надійний і сучасний засіб зв’язку, готовий до використання вже завтра.
Переваги використання віртуальної телефонії для бізнесу
Зниження витрат
Віртуальна АТС не передбачає експлуатації традиційних телефонних ліній. А тому бізнес може значно заощадити на обладнанні, монтажних роботах і вартості на зв’язку.
Мобільність та гнучкість
Завдяки віртуальним номерам різних країн і міст компанія може вести справи по всьому світу. Налаштована маршрутизація спрямує вхідний виклик до відповідного відділу чи менеджера. Така мобільність дає перспективи розширення бізнесу без обмежень.
Сучасна бізнес-телефонія має понад 100 функцій, більшість з яких можна налаштувати самостійно. Гнучкість деяких сервісів телефонії дозволяє розробити та впровадити індивідуальні рішення.
Оптимізація процесу комунікації
Завдяки віртуальній АТС працівники можуть працювати поза офісом ― всюди, де є доступ до мережі. А керівництво може відстежувати стан справ в режимі реального часу та тримати зв’язок з командою.
Покращення клієнтського сервісу
Кейси компаній, що підключили віртуальну АТС, свідчать про зменшення пропущених викликів, збільшення числа звернень, вдосконалення клієнтського сервісу та зростання рейтингу компанії.
Функціональні можливості віртуальної телефонії
- Віртуальні номери та маршрутизація дзвінків. Налаштуйте правила та схеми, відповідно яких будуть спрямовуватися всі вхідні та вихідні виклики.
- Голосова пошта. Забезпечте клієнтам найзручніший спосіб зв’язатися з фірмою.
- Аналіз дзвінків. Отримайте детальні звіти про роботу з дзвінками, продуктивність менеджерів, ефективність поточних процесів.,
- Інтеграція з іншими бізнес-інструментами. Телефонію легко зв’язати з CRM, рекламними кабінетами та системами аналітики. Інтеграція перетворює всі ваші ресурси на єдиний злагоджений механізм.
Віртуальна телефонія в різних галузях
Віртуальна телефонія підходить для бізнесу різного масштабу, від локальних фірм до великих мереж. Адже діяльність більшості підприємств досі вимагає постійної комунікації: з колегами, клієнтами, постачальниками тощо.
Можливості, які дає телефонія, будуть корисні у сфері ecommeece, медицини, побутових послуг, виробництва та гуртових продажів, нерухомості та інших.
Гнучкість телефонії дає змогу компаніям налаштувати зв’язок виходячи з власних завдань та цілей. І в міру зростання та розвитку ― адаптувати функціонал до нових потреб.
Висновки
Віртуальна телефонія ― це сучасне і багатофункціональне рішення, що дає змогу налаштувати зручний та надійний зв’язок в компанії. Підприємства, що підключають віртуальну АТС від надійного постачальника, отримують суттєві переваги ― покращення комунікації, зростання продуктивності, оптимізація витрат на зв’язок.