• Головна
  • У Запоріжжі патрульні оштрафували двох забудькуватих чоловіків, що повідомили про викрадення авто
17:53, 21 березня 2023 р.

У Запоріжжі патрульні оштрафували двох забудькуватих чоловіків, що повідомили про викрадення авто

У Запоріжжі патрульні оштрафували двох забудькуватих чоловіків, що повідомили про викрадення авто

Патрульні поліцейські отримали дві заяви віл запоріжців щодо викрадення авто. Поки правоохоронці шукали машині і залучили до цього декілька підрозділів з’ясувалося, що виклики хибні.

Про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції Запоріжжя, передає 061.

Так, у Дніпровському районі, чоловік повідомив, що його транспортним засобом Ford Transit незаконно заволоділи невідомі. Поки інспектори намагалися з’ясувати всі деталі і залучили до відпрацювання колег, чоловік згадав, що насправді припаркував авто в іншому місці.

Пізніше, у Заводському районі, мешканець міста виявив відсутність свого авто ЗАЗ. На уточнюючі питання патрульних чоловік постійно плутався та не зміг чітко пояснити, де саме залишив авто. Врешті-решт транспортний засіб знайшовся: виявилось, що дружина взяла машину в користування і не повідомила про це чоловіка.

На обох заявників патрульні винесли постанови за завідомо неправдивий виклик спецслужб. Їм тепер загрожує штраф від 850 до 3400 гривень.

Раніше ми писали про те, що в Федерації легкої атлетики розповіли про стан 16-річної спортсменки, яку збив автомобіль в Запоріжжі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автомобіль #перевірка #патрульні #паркування #штраф
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...