• Головна
  • В Запоріжжі збільшать кількість транспорту на маршрутах під час поминальних днів
19:09, 18 квітня 2023 р.

В Запоріжжі збільшать кількість транспорту на маршрутах під час поминальних днів

В Запоріжжі збільшать кількість транспорту на маршрутах під час поминальних днів

Обласна влада рекомендує утриматись від відвідування кладовищ під час поминальних днів, бо є загроза ворожих обстрілів. Але через прогнозоване збільшення кількості пасажирів в Запоріжжі посилять роботу громадського транспорту з 22 по 24 квітня.

Про це повідомили в ЗОВА.

З 22 по 24 квітня на 16 маршрутах додатково залучать 33 автобуси, 2 маршрути буде продовжено. А саме:

1. «Першотравневе кладовище»:

  • маршрут № 7 «вул. Базарна - вул. Стратосферна» збільшено з 1 до 2 од. транспорту з інтервалом руху 35 хвилин.

2. «Матвіївське кладовище»

  • маршрут № 32 «Міськпаливо - Матвіївське кладовище» збільшено з 4 до 6 од. з інтервалом руху 15 хвилин.

3. «Капустяне кладовище»

  • маршрут № 56 «Комбінат Запоріжсталь» - Центральна прохідна» обслуговуватимуть 3 од. з інтервалом руху 25 хвилин;
  • маршрут № 57 «Комбінат Запоріжсталь - Міськпаливо» збільшено з 8 до 9 од. з інтервалом руху 6 хвилин;
  • маршрут № 6 «вул. Автраменка - Обласна бібліотека» збільшено з 3 до 4 од з інтервалом руху 15-20 хвилин.

4. «Кладовище Леваневського»

  • маршрут № 12 «с. Будівельників - Міськпаливо» обслуговуватиметься 1 од з інтервалом руху 60 хвилин.

5. «Правобережне (Осипенківське кладовище)»

  • маршрут № 17 «Арматурний завод - пр. 40-річчя Перемоги», 22.04.2023, 23.04.2023 збільшено з 3 до 5 од. з інтервалом руху 35 хвилин; 24.04.2023 збільшено з 3 до 6 од з інтервалом руху 27-30 хвилин;
  • маршрут № 82 «Арматурний завод - пр. Металургів» збільшено з 10 до 12 од. з інтервалом руху 7 хвилин;
  • маршрут № 61 «Арматурний завод - 4-й Південний мкрн» збільшено з 14 до 18 од з інтервалом руху 7 хвилин;
  • маршрут № 67 «Запорізький Дуб - пр. 40-річчя Перемоги» збільшено з 15 до 20 од з інтервалом руху 8 хвилин;
  • подовжено маршрут № 66 «вул. Руставі - Диспечерська - вул. Руставі» до зупинки «Автоколонна №4» обслуговуватиметься 10 од. з інтервалом руху 7-10 хвилин;
  • подовжено маршрут № 15 «вул. Піщана - Бородінський ринок» до зупинки «Автоколона №4» обслуговуватиметься 3 од. з інтервалом руху 30 хвилин.

6. «Кладовище Заводського району»

  • маршрут № 73 «ЗТМК - Набережна» обслуговуватиметься 10 од. з інтервалом руху 10-15 хвилин.

7. «Цвинтар «Святого Миколая» 

  • маршрут №76 «вул. Розенталь - вул. Європейська - вул. Розенталь» із заїздом до Цвинтаря Св.Миколая» збільшено з 8 до 17 од з інтервалом руху 10 хвилин.

8. «Кладовище по вул. Юності»

  • маршрут № 5 «вул. Олімпійська - Автострада - вул. Олімпійська» збільшено з 4 до 5 од з інтервалом руху 10 хвилин;
  • маршрут № 5а «вул. Олімпійська – Автострада- вул. Олімпійська» збільшено з 4 до 5 од з інтервалом руху 10 хвилин.

Залізничний транспорт у вказані дати буде працювати у звичайному режимі. З міста Запоріжжя наразі курсують приміські залізничні поїзди у 5 напрямках (Запоріжжя - Дніпро, Запоріжжя – Синельникове, Канцеровка, Марганець (Дніпропетровська обл.), Лозова (Харківська область), та 1 маршрут у межах міста Запоріжжя 2 – Запоріжжя Ліве, всього 17 відправлень.

Як раніше писав 061, в прифронтових громадах Запорізької області арарії вже другу посівну проводять під обстрілами

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспорт #Запоріжжя #поминальні дні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...