Новини компаній
09:00, 19 лютого
Топові модифікації зброї для стрілецького озброєння: від оптики до прикладів
Новини компаній
Апгрейд зброї для досвідчених стрільців вже не зобов'язанням, а хобі. Приємно і руці, і оку, і душі відчувати як воно росте. Водночас удосконалює свої навички та власник. Проведемо стислий аналіз, як можна ефективно модернізувати своє озброєння.
Популярні позиції
Отже, 9 позицій, які точно зроблять вашого помічника унікальним:
- Приціл. Цей елемент збільшить точність стрілянини на великих відстанях. Спочатку можна взяти недорогі оптичні приціли зі збільшенням 1х.
- Коліматор. Це пристрій, який дозволяє прицілюватися, шляхом з'єднання крапки, що світиться, на лінзі об'єктива з самою метою. Коліматори бувають рефлекторні та голографічні. Перші використовують світлодіод як джерело світла. А в голографічних прицілах основний інструмент – лазер, який формує прицільну марку. Причому робота цих пристроїв залежить від рівня освітленості. Кут огляду також не впливає на чіткість марки – вона завжди знаходиться у центрі прицілу.
- Ліхтар із лазерним цілепоказником. Такий варіант апгрейду скорочує час прицілювання, відповідно гарантує точність пострілів. Освітлювальні прилади характеризуються сильним світловим потоком, що випромінюється, наявністю режиму стробоскопа і сигналу SOS.
- Цівка. Підвищує рівень комфорту при утриманні зброї, що позитивно позначається на стабільності під час стрілянини. Сьогодні популярні моделі з полімеру, дерева, алюмінію та з регульованими характеристиками.
- Мушка та цілик. Ці механічні компоненти для прицілювання завжди необхідно модернізувати. Заміна на більш точні та якісні деталі допоможе максимально точно наводити приціл на ціль. Наприклад, на ринку представлені складні моделі та варіанти з кутовою установкою.
- Приклад. Сучасні приклади дозволяють ефективно пом'якшувати віддачу під час пострілу. А збільшити стабільність стрілецької зброї можна ще більше, якщо використовувати якісне дульне гальмо.
- Сошка. Необхідна для стрілянини на великих відстанях. Її мета – мінімізувати коливання зброї.
- Планка Пікатінні. Це рейкове кріплення, яке полегшує стрілку встановлення різних додаткових аксесуарів: ліхтарів, лазерів та оптики.
- Антабка. Стабілізує зброю під час прицілювання та підвищує точність пострілів, особливо якщо зброя носиться на ремені. До того ж із цим елементом руки менше втомлюватимуться.
І це не вичерпний перелік модифікацій.
Як вибрати оптимальний вид модифікації?
Не треба гнатися за всім і одразу, оскільки ви просто не зможете відчути процес удосконалення своєї зброї. Радимо починати з малого:
- Визначитись з метою застосування зброї. Різні модифікації призначені для конкретних цілей, чи то поліпшення точності на далеких дистанціях, підвищення швидкості стрілянини або збільшення маневреності. Все залежить від того, спортивна стрілянина це, полювання чи самозахист.
- Врахувати тип своєї зброї та її характеристики. Вибір модифікацій залежить від виду вашої зброї. Наприклад, для гвинтівки та пістолета вони апріорі не можуть бути однаковими. А базовими характеристиками виступають калібр, довжина ствола та тип затвора.
- Розумно оцінити свій рівень володіння зброєю. Якщо ви новачок, почніть із базових перетворень. Наприклад, можна підібрати цівки на ак74, якщо ви є власником такого виду озброєння. У процесі взаємодії можна апгрейдити далі. Досвідчені стрілки орієнтуються вже на складніші модифікації, наприклад, тригерні механізми або системи компенсації віддачі.
Візьміть на замітку ці поради. З часом, досвідом та напрацюванням стилю стрілянини ви самі зрозумієте, що буде необхідно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
19:14, 21 листопада
19:14, 21 листопада
19:14, 21 листопада
19:14, 21 листопада
10:41, 31 травня
live comments feed...