Розлучення за кордоном для українців
Розлучення за кордоном - поширена проблема, з якою стикаються українці. Після переїзду до Німеччини родинний поділ погіршив проблеми між подружжям, і в деяких випадках єдиним правильним рішенням може бути розрив шлюбних уз.
Розлучення в Німеччині для біженців з України
Розлучення в Німеччині для біженців з України можливе:
через органи ЦГЗ;
Через суди;
в посольстві або консульстві;
онлайн.
Як подати на розлучення? Вибір способу подачі заяви на розлучення залежить від спільних дітей, які не досягли 18 років, майнових спорів, можливості виїхати в Україну та інших факторів. Більшість біженців обмежені в перетині кордону, тому вибирають варіант розлучення онлайн, доручаючи збір документів і представництво інтересів в суді сімейним адвокатам.
Розірвання шлюбу онлайн. Як подати на розлучення?
Розлучення в українському суді або оформлення розірвання шлюбу в українському РАЦ без виїзду за межі Німеччини. Необхідно скласти і нотаріально завірити заяву, зібрати пакет документів з урахуванням обставин справи, сплатити держмито і залучити до вирішення проблеми досвідченого юриста. Важливо мати згоду обох подружжя. Наявність майнових спорів може розглядатися в суді як окремий позов.
Як розлучитись, якщо чоловік чи дружина за кордоном?
Як розлучитися, якщо чоловік перебуває за кордоном та дружина постійно живе в Україні? Як розірвати шлюб, якщо дружині надано статус біженця в Німеччині? Ці та інші питання розглядаються відповідно до правил Сімейного кодексу України. Заявнику не потрібно зустрічатися з чоловіком/дружиною, достатньо подати спільну заяву і завірити документи нотаріально.
Питання не варто відкладати, особливо в ситуаціях, коли один з подружжя будує нові відносини. Відомі випадки, коли чоловік оскаржував батьківство дитини, народженої під час проживання дружини в Німеччині.
Розлучення онлайн через суд, якщо є діти
Подружжя, які мають спільних дітей до 18 років, можуть подати на розлучення онлайн через суд за допомогою сімейних адвокатів. Це правило діє в Україні та за кордоном. Це пов'язано із захистом прав неповнолітніх, визначенням їх місця проживання. Якщо на момент розірвання шлюбу діти живуть з батьком або матір'ю за кордоном, розлучення все одно буде оброблено. Але після рішення про розлучення і його легалізації в Німеччині соціальний статус українців може змінитися. Про розлучення повинні повідомити органи влади для іноземців (Ausländerbehörde), соціальні установи або Jobcenter.
Розлучення онлайн - це простий і комфортний спосіб вирішити складні питання і почати нове життя.