• Головна
  • На Оріхівському напрямку ворог атакує в районах Степового, Малих Щербаків і Кам’янського
16:42, 3 квітня

На Оріхівському напрямку ворог атакує в районах Степового, Малих Щербаків і Кам’янського

Сьогодні Сили оборони відбивають шість ворожих атак у Василівському районі.

Ситуація на лінії фронту у Запорізькій області:

3 квітня у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ повідомили, що на Оріхівському напрямку тривають бої в районах Степового, Малих Щербаків і Кам’янського (Василівський район). Наразі ворог здійснив шість спроб просунутися. На Гуляйпільському напрямку ворог не проводив активних наступальних дій, однак вдарив авіацією по Новополю (Донецька область). 

Загальна обстановка на фронті:

Від початку доби по всій лінії фронту відбулося 62 боєзіткнення. Найактивніше ворог атакує на Покровському і Торецькому напрямках. На Новопавлівську напрямку противник чотири рази намагався прорватися в районах Констянтинополя і Розлива. 

Раніше 061 повідомляв, що СБУ заочно оголосила підозри трьом російським генералам, які командували захопленням Запорізької АЕС.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #фронт #бойові дії #Генштаб #Оріхівський напрямок #Гуляйпільський напрямок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...