• Головна
  • Ворог знову вдарив по АЗС у Запоріжжі
07:21, Сьогодні

Ворог знову вдарив по АЗС у Запоріжжі

Ворог з самого ранку атакує Запоріжжя. В одному з районів міста після вибуху було видно дим.

Як повідомив начальник ОВА Іван Федоров, ворог влучив по АЗС.

Нагадаємо, вчора росіяни вдарили по двох заправках. На них горіли вантажний і легковий автомобіль, пошкоджено обладнання. На місцях працювали ДСНС. Всі пожежі були ліквідовані. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пожежа #дим #АЗС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення