• Головна
  • російський безпілотник атакував АЗС в Хортицькому районі: працівники встигли вибігти до вибуху
08:30, Сьогодні

російський безпілотник атакував АЗС в Хортицькому районі: працівники встигли вибігти до вибуху

Вночі, 26 червня, ворожий БпЛА атакував одну з автозаправних станцій в Хортицькому районі міста.

За даними ДСНС, внаслідок удару загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля.

На щастя, загиблих та постраждалих немає. Працівники почули, що летять дрони, вибігли з АЗС до влучання.

На місці виникла пожежа, яку загасили рятувальники. На місці працювали усі екстрені служби міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пожежа #АЗС #газ #дрон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення