• Головна
  • У поліції розповіли деталі атак по Запорізькому району та евакуації мешканців
11:12, Сьогодні

У поліції розповіли деталі атак по Запорізькому району та евакуації мешканців

У поліції розповіли деталі атак по Запорізькому району та евакуації мешканців

Поліція повідомила подробиці російських атак по Запорізькому району, внаслідок яких за минулу добу одна людина загинула та ще вісім отримали поранення.

Між селами Щасливе та Калинівка російський FPV-дрон атакував комбайн. Внаслідок удару загинув 32-річний чоловік.

Ще два безпілотники вдарили по цивільних автомобілях у Матвіївці та Українці. Поранення отримали двоє чоловіків та жінка.

У Комишувасі, Грізному та Веселому Гаю внаслідок дронових атак постраждали ще четверо людей.

По Новомиколаївці та Вікторівці російські військові завдали ударів керованими авіабомбами. Поранені 53-річний чоловік та 57-річна жінка.

Загалом за добу російські війська завдали 1034 удари по 55 населених пунктах Запорізької області. Зокрема, застосували 743 безпілотники, здійснили 270 артилерійських обстрілів та завдали 21 авіаудар.

Також поліцейські евакуювали трьох жінок із Кушугуму та чоловіка з Новоіванівки.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запорізькій області відбулося десять бойових зіткнень з ворогом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#постраждалі #поранення #дрони #атаки #ворог #евакуація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
“Не сподівався побачити таке”: ворожі удари зруйнували у Запоріжжі державний Центр стандартизації, метрології та сертифікації, заклад харчування, гаражі та десятки автомобілів
Після нічної атаки комбінат «Запоріжсталь» повністю зупинив виробництво
Ворог завдав масованого комбінованого удару по Запоріжжю: щонайменше дві людини поранені
Запорізька міськрада може забрати дві квартири боржника у комунальну власність, але на це потрібні значні витрати
Оголошення